mindset-academy-pozadi

Mindset academy


Marketingová strategie, kreativa

Klient

Mindset academy s.r.o.

Realizace

2014-2016

Naše práce

Marketingová strategie, kreativa

Z offline do online na 100%. A když už tam jsme tak ještě zvýšit tempo! :-) Díky skvělému, učenlivému a aktivnímu přístupu klienta se nám během 3 let společně povedlo přejít z prodeje 3 denního fyzického kurzu na prodeje online kurzů za podobnou cenu. Krásné na tom je to, že většina věcí je automatizovaná a objednávky pravidelně přicházejí...

přes 600 účastníků kurzů (s cenou 9 900 Kč - 17 990 Kč)

automatizace marketingových aktivit

přes 3 000 kontaktů v emailové databázi

Testování, tvorba kurzů a cen

Zlevníme? Ne, zdražíme. Dodáme přidanou hodnotu! Kreativní diskuze mezi Ondrou Langem a klientem vedly cenu a strukturu kurzu z 12 990 Kč za 3 fyzické dny přes 17 990 Kč za 2 dny a online akademii až k současné plně automatizované online Mindset akademii za téměř 10 000 Kč. Bez otevřeného přístupu a skvělého obsahu od klienta by to nikdy nešlo. Děkujeme!

Mindset academy - kurzy

Nastavovali jsme reklamu na Seznamu i Google jak ve vyhledávání, tak i obsahu a pokryli tak vhodně cílovou skupinu napříč nejdůležitějšími online kanály. Facebook reklamu jsme postupně utlumili. Díky nastavení a pravidelné optimalizaci je návratnost investic do reklam několikanásobná.

Automatizace části marketingových aktivit

Mindset academy - analytics

Osobní příběh a značka

Celý marketingový příběh jsme postavili přímo na zakladateli Mindset Academy Ivanu Černohorském. Jeho přehled, zkušenosti i přístup rezonuje s cílovou skupinou, tak proč toho nevyužít :) Díky doporučením se na Mindset.cz pravidelně tvoří blog a pečuje se o fanoušky na Facebooku. Tímto se značka Mindset vykrystalizovala v záruku odbornosti a zároveň se dostala k šiřší mase lidí.

Mindset academy - branding

To mě zaujalo, chci se potkat...

Na projektu se podíleli

  • marketingová strategie
  • Ondřej Lang
  • PPC reklama - Adwords, Sklik
  • Hana Kobzová
  • tvorba loga, grafické zpracování bannerů pro reklamu
  • Jiří Krettek